مقاصد و اماکن دارای اعتبارنامهwellness certificate
چهار شنبه 22 آذر 1402
    
بازدید: 236
    

 

 

  • Wellness certificate
 اولین اعتبارنامه رسمی در گردشگری تندرستی

 

 The first official certificate in the field of wellness tourism

  

این اعتبارنامه برای اولین بار در کشور در حوزه گردشگری تندرستی (wellness tourism) با شناسایی و معرفی اماکن دارای خواص و پارامترهای مفید سلامتی (جسمی-روحی) با شاخص های تدوین شده، اقدام به ارزیابی بخش های مختلف گردشگری بویژه (واحدهای اقامتی و پذیرایی) می نماید و مقاصد جدید در گردشگری سبک ولنس، (تحت عنوان wellnees tourism destinations)  را به جامعه بین المللی معرفی می نماید.

مقاصد دریافت کننده این اعتبارنامه با ایجاد ارزش افزوده در خدمات یا محیط خود، در حوزه انتخاب گردشگران داخلی و بین المللی قرار می گیرند که به سلامتی جسمی و روحی خود اهمیت می دهند.

کلیه واحدهای اقامتی (درون شهری و برون شهری) اهم از : هتل های ستاره دار،هتل آپارتمان ها،  بوتیک هتل ها، هتل های سنتی، خانه های بومگردی و....

کلیه واحدهای پذیرایی (درون شهری و برون شهری) اهم از : انواع رستوران ها، کافی شاپ ها و ...

کلیه افراد حقیقی و حقوقی که قصد دارند مقصدی در حوزه گردشگری تندرستی باشند می توانند از خدمات و مشاوره ما  در این زمینه بهره ببرند.

 

    پنل تخصصی wellness tourism destinations در حال ساخت و بروزرسانی می باشد.از بردباری شما سپاسگزاریم. پاسخگویی و مشاوره : 09190928455

 

wellness tourism :

گردشگری تندرستی یا به عبارتی wellness tourism   یکی از زیر شاخه های گرشگری سلامت (health tourism ) مبتنی بر حوزه بهداشت، پیشگیری و ارتقا و حفظ سلامتی انسان با احترام به اصول گردشگری پایدار است که  سعی در افزایش طول و مدت سلامتی افراد دارد. چرا که همواره پیشگیری از ابتلا به انواع بیماریها (جسمی-روحی) بهتر و راحت تر بوده و بار هزینه های روانی، اقتصادی و اجتماعی کمتری نسبت به مسائل درمان را در بر دارد.

در گردشگری تندرستی ما با بهره گیری از خواص و پارامترهای مفید محیطی و شناخت فیزیولوژی و سایکولوژی انسان و عوامل مؤثر بر سلامتی جسمی و روحی وی، سعی در افزایش اثرات مفید و کاهش اثرات منفی در سلامتی داریم و ازینرو گردشگران را به سمت بهره گیری از عوامل مفید و پیاده سازی در مسیر زندگی خود در راستای ترویج سبک زندگی سالم سوق می دهیم. این سبک از گردشگری سلامت اشاره به امور غیر درمانی (غیر پزشکی، غیر بیمارستانی و کلینیکی) دارد.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.